Siła uderzenia była ogromna. Wypadek na ważnym skrzyżowaniu w Olsztynie [ZDJĘCIA, WIDEO]

Data dodania: 2019-05-10 08:30:27, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Siła uderzenia była ogromna. Wypadek na ważnym skrzyżowaniu w Olsztynie [ZDJĘCIA, WIDEO]
Poranny wypadek na skrzyżowaniu ulic Obiegowej i Pstrowskiego
Fot. Łukasz Kozłowski / Olsztyn.com.pl

Dziś z rana doszło do poważnego wypadku. Na skrzyżowaniu al. Sikorskiego z ulicą Obiegową i Pstrowskiego, zderzyły się dwa auta. Siła uderzenia była tak duża, że jeden z pojazdów wylądował w rowie. Jedna osoba trafiła do szpitala. Na miejscu tworzą się ogromne korki.

Do wypadku doszło o godz. 5:45 na skrzyżowaniu al. Sikorskiego, ulicy Pstrowskiego i Obiegowej.

- 48-letni kierowca citroena wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 49-letniej kobiecie kierującej volkswagenem. Siła uderzenie była tak duża, że pojazd sprawcy znalazł się w rowie – mówi nam Rafał Prokopczyk, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Sprawca zdarzenia został przewieziony do szpitala. Na miejscu tworzą się ogromne korki. Policjanci kierowali pojazdy jadące od strony Jarot objazdem, przez al. Obrońców Tobruku.

- Obecnie na miejsce przyjechały już lawety, które zabiorą pojazdy i ruch wkrótce zostanie usprawniony – dodaje Prokopczyk.

Kierowcy byli trzeźwi. Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy kierującemu citroenem. Sprawa znajdzie swój finał przed sądem.

Komentarze (6)

Dodaj swój komentarz

 • Kudo 2019-05-11 11:06:42
  Wypadek nie był groźny jak inaczej uważacie to mało w życiu widzieliście kierowcy się spieszyli do pracy to pojechali takie życie proste
  Odpowiedz Oceń: 2 2 Zgłoś treść
 • Tragedia 2019-05-11 10:50:52
  Mam nadzieję że policja chociaż raz stanie na wysokości zadania i przysoli każdemu z tych kierowców którzy nie udzielili żadnej pomocy! konkretne kary. Ehh znieczulica i chamstwo na drodze, ten wypadek to jego esencja.
  Odpowiedz Oceń: 4 0 Zgłoś treść
 • tofik19 2019-05-10 13:15:28
  Ale wszyscy ruszyli z pomocą.WSTYD
  Odpowiedz Oceń: 9 0 Zgłoś treść
 • Talvik 2019-05-10 11:03:33
  ale idiota;/
  Odpowiedz Oceń: 2 0 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.