Senior zgubił się w lesie podczas zbierania grzybów. Pomogli policjanci

Data dodania: 2019-07-11 17:15:00, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Senior zgubił się w lesie podczas zbierania grzybów. Pomogli policjanci
Fot. KWP Olsztyn

Wczoraj olsztyńscy policjanci patrolowali tereny w gminie Stawiguda. W pewnym momencie zauważyli zdezorientowanego i wyziębionego mężczyznę, który stał w lesie. Okazało się, że senior nie potrafił samodzielnie wrócić do domu.

Wczoraj policjanci z wydziału prewencji w Olsztynie patrolowali teren pomiędzy miejscowościami Łańsk i Rybaki w gminie Stawiguda. W pewnej chwili zauważyli stojącego około 50 m od drogi szutrowej mężczyznę. Funkcjonariusze zaniepokoili się, bo w tym czasie padał rzęsisty deszcz, więc podeszli do seniora.

Okazało się, że mężczyzna był zziębnięty, przemoczony i zdezorientowany. Policjanci okryli go kocem termicznym i umieścili w swoim samochodzie. Gdy senior już doszedł do siebie, wyjaśnił, że mieszka w pobliskiej miejscowości i rano wyszedł na grzyby. Jednak w lesie stracił orientację i nie był w stanie wrócić do domu o własnych siłach.

Stróże prawa odwieźli seniora do mieszkania, gdzie zajął się nim jego syn.

Źródło: własne/KWP Olsztyn

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.