Selfie – komedia pomyłek życia. Mamy bilety na spektakl

Data dodania: 2017-11-13 13:54:08, ol
Ostatnia aktualizacja 2017-11-13 13:54:56
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Selfie – komedia pomyłek życia. Mamy bilety na spektakl

Prawdziwa gratka dla miłośników teatru. Już 3 grudnia w Olsztynie zobaczymy zabawny spektakl w iście gwiazdorskiej obsadzie „Selfie.com.pl”. Dla naszych czytelników mamy zaproszenia na ten spektakl.

Nawiązywanie relacji między ludźmi jeszcze nigdy nie było tak proste, jak dziś. Dzięki mediom społecznościowym, żeby z kimś porozmawiać, nie trzeba nawet otwierać ust. Można mieć setki znajomych i nigdy się z nimi nie spotkać. Ale znaleźć prawdziwą miłość, stworzyć prawdziwy związek i być ze sobą na zawsze, jest ciągle tak samo trudno.

Brygida i Gerard bohaterowie spektaklu Selfie.com, których małżeństwa zakończyły się przed czasem próbują teraz pomóc swoim dorosłym już dzieciom, które żyją w świecie romantycznych powieści i gier komputerowych.

Niezależne od siebie Brygida i Gerard postanawiają ściągnąć ich na ziemię i znaleźć dla nich partnera ogłaszając się w mediach społecznościowych…

Finał tej historii po prostu trzeba zobaczyć.

Spektakl w Olsztynie odbędzie się 3 grudnia o godzinie 16:00 w Centrum Konferencyjnym UWM ul. Dybowskiego 11.

Dla naszych czytelników mamy dwa podwójne bilety na ten spektakl.

Aby zdobyć bilet wystarczy przekonać nas, że to właśnie Ty powinieneś zobaczyć tę komedię. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 19 listopada pod adresem redakcja@olsztyn.com.pl. Autorów dwóch najciekawszych zgłoszeń nagrodzimy biletami.

 

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.