Samochód uderzył w przydrożne drzewo. Cztery osoby trafiły do szpitala

Data dodania: 2014-04-23 12:05:13, Iwona Starczewska
Ostatnia aktualizacja 2014-07-15 11:18:00
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Samochód uderzył w przydrożne drzewo. Cztery osoby trafiły do szpitala

Ostródzcy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w pobliżu miejscowości Dąbrówno. W wyniku wypadku cztery osoby, w tym dwoje dzieci w wieku 2 i 5 lat, trafiły do olsztyńskiego szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 16.00 na terenie gminy Dąbrówno. Policjanci, wstępnie ustalili, że kierowca opla astry zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w drzewo.

W wyniku tego zdarzenia 22-letni kierowca, w bardzo ciężkim stanie został helikopterem przewieziony do olsztyńskiego szpitala. Drugi helikopter zabrał tam 5-letnią dziewczynkę, która złamała nogę i odniosła obrażenia twarzy. Karetką z kolei została do szpitala dowieziona matka dzieci i jej 2-letni synek. Życiu kobiety i dzieci nie zagraża niebezpieczeństwo.

Przez kilka godzin na miejscu wypadku pracowali funkcjonariusze, którzy zbierali ślady, przesłuchiwali świadków, aby ustalić przebieg tego zdarzenia. Przez około 3 godziny ruch w tym miejscu był całkowicie zablokowany, policjanci zorganizowali objazdy.
Źródło: KWP Olsztyn

Tagi: szpital

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.