Samochód przewożący kajaki wpadł do rowu. Są ranni

Data dodania: 2018-05-18 08:52:03, mjs
Ostatnia aktualizacja 2018-05-18 09:09:42
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Samochód przewożący kajaki wpadł do rowu. Są ranni
Fot. KWP Olsztyn

Wczoraj (17 maja) na drodze wojewódzkiej nr 604 kierowca samochodu osobowego z przyczepką z kajakami wjechał do rowu. Pasażer auta został ciężko ranny i helikopterem LPR został przetransportowany do szpitala w Olsztynie.

Do groźnego wypadku doszło na drodze wojewódzkiej nr 604, około 1,5 km od miejscowości Jagarzewo w pobliżu Nidzicy. Kierowca auta osobowego, do którego zamontowana była przyczepka z kajakami, wjechał do rowu.

W zdarzeniu ucierpiał 23-letni pasażer, mieszkaniec województwa wielkopolskiego. Mężczyzna w ciężkim stanie został przetransportowany helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Olsztynie. Kierowca pojazdu był trzeźwy i nie odniósł żadnych obrażeń w wypadku.

Źródło: KWP Olsztyn

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

  • EuropeanBassPlayer 2018-05-18 22:12:55
    Trzymamy kciuki i modlimy się o zdrowie dla Norberta, który w ciężkim stanie leży w szpitalu. Roztrzęsiony i zapłakany jego przyjaciel i kierowca powiedział mi, że w ostatniej chwili wbiegła im na drogę Sarna.
    Odpowiedz Oceń: 1 0 Zgłoś treść
  • dthyjyt 2018-05-18 09:29:41
    czemu wpadł do rowu?
    Odpowiedz Oceń: 1 0 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.



Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.