Są pieniądze na promocję Olsztyna za granicą

Data dodania: 2018-02-13 11:41:33, red
Ostatnia aktualizacja 2018-02-13 11:42:05
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Są pieniądze na promocję Olsztyna za granicą

Urzędnicy odpowiedzialni za promocję Olsztyna szykują się do tegorocznej promocji miasta za granicą. Kampanię ma przygotować wyłoniona w konkursie organizacja pozarządowa.

Olsztyn ponownie ma być promowany poza granicami kraju. Jak informują urzędnicy – celem akcji jest pozyskanie nowych ambasadorów, a priorytetowo traktowane będą miasta partnerskie i do nich w szczególności skierowana zostanie oferta.

Ofertę ma przygotować organizacja pozarządowa, która wybrana zostanie w konkursie. Do rozdysponowania jest 50 tys. złotych.

Przedstawiciele trzeciego sektora, którzy mają pomysł na promocję miasta za granicą mogą składać wnioski w Wydziale Zdrowia, Polityki Społecznej i Organizacji Pozarządowych przy ul. Knosały 3/5, bud. A pok. 27 lub w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta, ratuszu, pok. 20.


 

Źródło: UM Olsztyna/własne

Komentarze (6)

Dodaj swój komentarz

 • Tubylec 2018-02-13 16:47:28
  W nawiązaniu do wypowiedzi Olsztyniaka56 dodał bym jeszcze kilka atrakcji;cieknącą Uranię,zabytkowy dworzec oraz kompromitację na całą Polskę-boisko Stomilu Olsztyn.
  Odpowiedz Oceń: 4 0 Zgłoś treść
 • Olsztyniak56 2018-02-13 14:38:06
  Mogą reklamować Olsztyn jako pierwsze na świecie, muzeum Latającego Cyrku Monty Pythona. Główne atrakcje: randki na wieży ratuszowej, czerwona fala, uniwerek z pasącymi się krowami i losowo pękające szyny tramwajowe.
  Odpowiedz Oceń: 6 1 Zgłoś treść
 • Jadwiga_Misiak 2018-02-13 13:26:02
  Tyle to chyba miasto Olsztyn wydaje na utrzymanie biura w Brukseli? Gdybyśmy nie musieli naprawiać dachu Aquasfery za 2 miliony złotych, to być może na promocję miasta poza granicami Polski przeznaczylibyśmy większe środki. Ważnym pytaniem jest w tym wypadku czego oczekujemy od tej zagranicznej promocji?
  Odpowiedz Oceń: 5 0 Zgłoś treść
 • Ryszard Ochódzki 2018-02-13 13:07:50
  Budżet nie powala. Ale jednak szokuje. Zostają tylko ogłoszenia drobne w zagranicznej prasie chyba.
  Odpowiedz Oceń: 4 0 Zgłoś treść
 • fesj 2018-02-13 12:40:33
  to chyba na fejsbuku za taką kasę
  Odpowiedz Oceń: 5 0 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.