Są dary, ale nie ma transportu

Data dodania: 2010-08-19 08:50:34, Iwona Starczewska
A | A | A
wykop.pl Tweetnij

Pomimo tego, że zbiórka darów i pieniędzy dla powodzian z Bogatyni zakończyła się sukcesem, pojawił się inny problem. Olsztyński PCK nie znalazł jeszcze przewoźnika, który przetransportuje dary dla potrzebujących na Dolnym Śląsku.

Jak się okazuje, zebranie darów to jedynie połowa sukcesu. Środki czyszczące, koce i pościele, odzież - nadal zalegają w magazynach PCK czekając na transport, którego być może nie będzie. Wciąż brakuje przewoźnika chętnego do przetransportowania darów dla powodzian.

Olsztyński Bank Żywności tego problemu nie miał. Do Bogatyni wyjechały już dwa tiry pełne produktów żywnościowych dla powodzian.

Zbiórkę pieniędzy dla powodzian prowadzi również Caritas Archidiecezji Warmińskiej. Do tej pory zebrano  4,5 tysiąca złotych. Ty też możesz pomóc wysyłając SMS-a o treści ''Pomagam'' na numer 72052 (koszt smsa 2,44 zł z VAT).

Źródło: Własne/caritas.pl/TVP Olsztyn

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

  • facet 2010-08-21 00:27:20
    bo wszystkie te akcje są bez sensu. Transport kosztuje więcej niż te dary. Trzeba zebrać kasę, przelać (przepraszam za słowo przelać) na konto i niech sobie kupią co im trzeba.
    Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść
  • pielinka 2010-08-19 09:34:55
    glupota. skoro jest organizowana zbiorka zywnosci lub chemii to przewoz powinin byc juz ustalony wczesniej. a teraz moze bedzie tak ze tego wcale im nie dowioza brawo!!
    Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.