Festiwal disco-polo w Olsztynie. Znamy ceny biletów!

Data dodania: 2019-03-20 14:38:35, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Festiwal disco-polo w Olsztynie. Znamy ceny biletów!
Fot. Archiwum Olsztyn.com.pl

Na początku marca pojawiła się informacja, że w tym roku największy festiwal muzyki disco polo odbędzie się w Olsztynie, a nie jak co roku w Ostródzie. Gospodarzem koncertu będzie lotnisko na Dajtkach. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.

Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej od lat przyciąga miłośników muzyki disco polo. Wydarzenie to co roku odbywało się w Ostródzie, jednak w tym roku największe gwiazdy sceny zagrają w Olsztynie. Głównymi powodami przeniesienia imprezy były: niewystarczająca infrastruktura, w tym brak odpowiedniej liczby parkingów i podjazdów, kwestie finansowania i wkładu finansowego Ostródy w organizację, a także zmiana zarządcy nieruchomości, na której dotychczas odbywał się festiwal.

Impreza odbędzie się 27 lipca na lotnisku na Dajtkach. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów na ten jednodniowy festiwal. Do 27 kwietnia można je kupić w cenie 60 zł, ale liczba biletów w tej cenie jest ograniczona. Po tym terminie ruszy druga pula, jednak wtedy za bilet trzeba już będzie zapłacić więcej, bo 70 zł. Bilet, w cenie 80 zł, będzie też można kupić w dniu imprezy.

Organizatorzy przewidzieli ulgi. Dzieci do 12. roku życia oraz dla osoby niepełnosprawne, które okażą dokument stwierdzający o niepełnosprawności, wejdą na teren koncertu za darmo.

W tym roku na scenie zaprezentują się m.in. Masters, Mejk, Milano, Jorrgus, Claudi, Boys, Top Girls, Maxx Dance, Akcent, Etna, Exaited, Extazy, Diadem, Power Play, Effect, BQll, Classic, MiłyPan, Bayer Full, Baby Full, Dbomb i Naspawani, a już wkrótce pojawi się pełna lista wykonawców.

Źródło: własne/disco-polo.info

Komentarze (17)

Dodaj swój komentarz

 • ~Jolka 2019-06-30 22:51:50
  Ostróda sie pozbyła bałaganu a Grzymek przyjmie wszystko. Potrzebna ta impreza na Dajtkach jak ......Masakra jakas.....
  Odpowiedz Oceń: 0 1 Zgłoś treść
 • Natala576 2019-04-23 16:15:18
  gdzie te bilety? bo nie mogę odszukać
  Odpowiedz Oceń: 4 0 Zgłoś treść
 • Saras 2019-04-08 21:52:52
  Żyjemy w mieście kultury popegeerowskiej, a nowych sztuk się nie prezentuje, więc zostają piosenki, które wszyscy znają jak w Rejsie.
  Odpowiedz Oceń: 2 1 Zgłoś treść
 • restaurator 2019-03-22 09:06:37
  Do narzekaczy. Nawet jakby miał się odbyć festiwal tańca mongolskiego to jestem za! Przeszkadza wam, ze restauratorzy, sklepiki, hostele hoteliki zarobią ? Wlasnie o to chodzi zeby jaknajwiecej sie dzialo. A trzeba byc totalnym debilem pisząc ze nie slucham disco polo tylko metalu to miasto jest beee ! bo nie ma koncertu metalowego
  Odpowiedz Oceń: 7 1 Zgłoś treść
 • Janusz Pisiewicz 2019-03-21 13:06:40
  No w końcu, w dobie Dobrej Zmiany wysoka kultura trafia pod olsztyńskie strzechy.
  Odpowiedz Oceń: 9 3 Zgłoś treść
 • Grafikson 2019-03-21 08:34:20
  Nie słucham disco polo, ale bardzo dobrze że ten festiwal odbędzie się w Olsztynie. Może wreszcie coś się ruszyło.
  Odpowiedz Oceń: 8 5 Zgłoś treść
 • tak jest! 2019-03-21 07:59:08
  bajer full i majteczk iw kropeczki ło ho ho ho!
  Odpowiedz Oceń: 8 2 Zgłoś treść
 • W. 2019-03-20 23:20:33
  Współczuję mieszkańcom Dajtek... Łączę się w bólu.
  Odpowiedz Oceń: 13 6 Zgłoś treść
 • Z miasta 2019-03-20 22:50:48
  Arbuz ty burmistrzu zabierz ten fen festiwal wsio-polo do wioski z ktorej przyjechałes!
  Odpowiedz Oceń: 8 7 Zgłoś treść
 • lukasyno 2019-03-20 21:16:21
  Ja tam słucham cięższej muzyki, ale ciesze się że będzie ten festiwal. Przyjadą turyści, ludzie zarobią pieniądze.W końcu coś się będzie działo. Może i zawita u nas reggae festiwal. Nie rozumiem bólu d... ludzi którym w Ostródzie disco polo nie przeszkadzało, a w Olsztynie to już wiocha.
  Odpowiedz Oceń: 17 4 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.