Rusza przebudowa parkingu przy rondzie Bema [SCHEMAT]

Data dodania: 2019-07-11 18:30:00, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Rusza przebudowa parkingu przy rondzie Bema [SCHEMAT]
Fot. Archiwum Olsztyn.com.pl

Już jutro, 12 lipca, rozpocznie się przebudowa parkingu przy Starostwie Powiatowym w Olsztynie, w pobliżu ronda Bema. Remont wymaga wprowadzenia zmian w organizacji ruchu.

Wykonawcą przebudowy parkingu przy rondzie Bema jest firma Balzola. Remont spowoduje, że od jutra w tym rejonie będzie obowiązywała tymczasowa organizacja ruchu.

Zamknięty zostanie zjazd z ronda Bema w ul. Kopernika, a także parking przed budynkiem Starostwa Powiatowego. Natomiast piesi będą mogli poruszać się wzdłuż budynku starostwa.

Wprowadzona organizacja ruchu będzie obowiązywać do końca sierpnia.

Fot. UM Olsztyn

Komentarze (6)

Dodaj swój komentarz

 • Pieszy 2019-07-13 21:33:22
  Moze nie w temacie, ale sygnalizacja swietlna na Limanowskiego 2 od komisu i alkoholowego do apteki po drugiej stronie jest Uszkodzona !!!czeka sie baaardzo dlugo bo okolo 5 minut i do tego brak podswietlenia tych przeciskow
  Odpowiedz Oceń: 1 0 Zgłoś treść
 • Inne rozwiązanie 2019-07-12 08:03:06
  Umożliwić przejazd rowerem przez ulicę Limanowskiego przy rondzie
  Odpowiedz Oceń: 3 2 Zgłoś treść
 • Turysta 2019-07-11 21:11:24
  Ale burdel.jest sciezka dla rowerow jadac z wiaduktu i konczy sie na trawniku przy kiosku! Ja chce jechac w Kopernika,a tu krawezniki i jak dalej??
  Odpowiedz Oceń: 9 3 Zgłoś treść
 • Borek 2019-07-11 21:04:57
  A kiedy remont partyzantów? :) zlikwidować rondo i postawić blok mieszkalny, zamknąć most i dać ludziom rowery. Olsztyniacy, to nie deszcz, ktoś wam pluje w twarz... gdzie jest cba?
  Odpowiedz Oceń: 5 4 Zgłoś treść
 • Zamiejscowy 2019-07-11 19:28:23
  A można trafić z fotografią budynku, czy jest problem
  Odpowiedz Oceń: 8 0 Zgłoś treść
 • Młoda 2019-07-11 19:10:17
  Firma nie daje gwarancji dotrzymania terminu. Pewnie za rok skończy. A propo firma ma szczeście. Wygrywa kolejny przetarg! Przypomina mi rzepa...
  Odpowiedz Oceń: 21 0 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.