Rusza przebudowa Jagiellońskiej. Będą utrudnienia w ruchu [Schemat]

Data dodania: 2018-03-12 14:02:39, red
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Rusza przebudowa Jagiellońskiej. Będą utrudnienia w ruchu [Schemat]

Już z piątku na sobotę drogowcy wprowadzą zmiany w organizacji ruchu na ważnym skrzyżowaniu na Zatorzu. Rusza bowiem przebudowa fragmentu ulicy Jagiellońskiej.

Remont ulicy Jagiellońskiej na odcinku od skrzyżowania z ulicą Sybiraków do skrzyżowania z ulicą Wrocławską rozpocznie się już w najbliższy poniedziałek. W nocy z piątku na sobotę (16-17 marca) wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu w tej części miasta. Zamknięty zostanie cały przebudowywany fragment ulicy Jagiellońskiej. Objazd możliwy będzie ulicami: Reymonta, Zamenhofa, Zientary Malewskiej, Cicha i Poprzeczna.

Zmodernizowana Jagiellońska będzie iść po istniejącym już śladzie. Najważniejsze założenia projektu przebudowy to między innymi budowa zatoki autobusowej naprzeciwko osiedla na terenie dawnej jednostki wojskowej, remont chodników, budowa drogi rowerowej i wspólnego ciągu pieszo-rowerowego oraz wydłużenie pasów do lewoskrętu w ul. Limanowskiego.

Na początku wykonawca prac rozpocznie przebudowę sieci podziemnych.

Prace mają potrwać do końca czerwca tego roku.

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.