''Olsztyn Run Hau''. Pobiegnij ze swoim pupilem

Data dodania: 2019-06-21 21:14:00, kac
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
''Olsztyn Run Hau''. Pobiegnij ze swoim pupilem
Fot. Materiał Partnera

W niedzielę (7 lipca) odbędzie się charytatywny bieg "Olsztyn Run Hau". Dochód z niego zostanie przeznaczony na psy ze schroniska dla zwierząt w Olsztynie.

Do wyboru będą dwa dystanse wokół jeziora Długiego: 4 i 8 kilometrów. Aby wziąć udział w biegu, należy wpłacić wpisowe w kwocie 45 zł. Dochód z biegów zostanie przeznaczony na podopiecznych olsztyńskiego schroniska dla zwierząt.

Biuro zawodów, a także start i meta zlokalizowane będą nad malowniczym jeziorem Długim. W ramach pakietu uczestnicy otrzymają: numer startowy wraz z chipem pomiaru czasu, metalowy medal w kształcie województwa warmińsko-mazurskiego, a także wodę i słodycze i banany.

Organizatorzy zapraszają uczestników wraz z psiakami, które chętnie przebiegną leśną trasę wokół akwenu. Tegoroczne zawody odbywają się w 16 miastach w Polsce. Bieg w Olsztynie jest szósty z kolei.

Głównym organizatorem wydarzenia jest kielecka fundacja "Pomagam Na Medal". Więcej informacji o wydarzeniu pod adresem https://www.facebook.com/events/600630770420296/

Patronatem medialnym biegu jest Portal Miejski www.Olsztyn.com.pl

Komentarze (6)

Dodaj swój komentarz

 • Niusia 2019-06-27 12:42:07
  To wcale nie jest dużo, raz na jakiś czas można podzielić się z tymi bidulkami
  Odpowiedz Oceń: 1 0 Zgłoś treść
 • Ols 2019-06-27 11:10:47
  No te wpisowe to przegieli trz3ba bylo zrobic mniejsza kwote wiecej chetnych by przyszlo a tak to dajcie spokoj jesli kogos nie stac na 45zl a chce pomoc ale w mniejszej kwovie i pobiec to troche swinstwo
  Odpowiedz Oceń: 2 0 Zgłoś treść
 • Ruda 2019-06-22 07:19:38
  Jaki to CHARYTATYWNY bieg,skoro trzeba wplacic az 45 zl ?????
  Odpowiedz Oceń: 6 4 Zgłoś treść
 • mik 2019-06-22 00:01:59
  idiotyzm pod przykrywką szlachetnego działania. Niech od razu wpłacą te wpisowe na schronisko
  Odpowiedz Oceń: 8 7 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.