Rozpoznajesz ich? Oni ukradli portfel

Data dodania: 2018-11-27 14:14:57, mjs
Ostatnia aktualizacja 2018-11-28 12:23:01
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Rozpoznajesz ich? Oni ukradli portfel
Fot. KMP Olsztyn/Twitter

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie poszukują sprawców kradzieży portfela. Do zdarzenia doszło w październiku bieżącego roku na ul. Pieniężnego.

Olsztyńscy policjanci poszukują mężczyzn, którzy ukradli portfel. Do kradzieży doszło 11 października około godz. 11:30 na ul. Pieniężnego.

Funkcjonariusze zwracają się o pomoc do mieszkańców miasta. Każdy, kto rozpoznaje mężczyzn ze zdjęcia, powinien przekazać informację policji pod numerem tel. 89 522 47 46 w godz. 7:30-15:30 lub mailowo, wysyłając wiadomość na adres: prasowy@olsztyn.ol.policja.gov.pl.

Źródło: własne/KMP Olsztyn

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.