Rozpalili ognisko z... odpadów budowlanych

Data dodania: 2019-05-16 15:29:10, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Rozpalili ognisko z... odpadów budowlanych
Fot. SM Olsztyn

Dziś strażnicy miejscy zauważyli duże zadymienie na ul. Bukowskiego w Olsztynie. Okazało się, że pracownicy prowadzili rozbiórkę i z odpadów budowlanych rozpalili ognisko.

Do zdarzenia doszło dziś około godz. 12:30. Strażnicy miejscy przejeżdżając ul. Bukowskiego zauważyli spore zadymienie, więc postanowili to sprawdzić. Okazało się, że na jednej z posesji pracownik firmy rozpalił ognisko, w którym spalał odpady pochodzące z rozbiórki zabudowań. Nieodpowiedzialny pracownik będzie musiał liczyć się z konsekwencjami.

Funkcjonariusze przypominają, że zgodnie z ustawą o odpadach, zakazane jest spalanie wszelkich odpadów, także tych zielonych, poza spalarniami. Te budowlane należy wyrzucać wyłącznie do specjalnych pojemników lub worków.

Źródło: własne/SM Olsztyn

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • ertgyhj 2019-05-17 10:41:59
    Kapitalizm. Drewno na ognisko czeba kupić na stacji beznzynowej i potem je palić. hahahahhaa
    Odpowiedz Oceń: 3 0 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.