Rozdysponował zawartość paczki. Nieuczciwy kurier zatrzymany

Ostatnia aktualizacja 2017-05-18 13:29:23, spk
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Rozdysponował zawartość paczki. Nieuczciwy kurier zatrzymany

Jak ustalili policjanci, jeden z olsztyńskich kurierów podczas załadunku, z rejonu swojego kolegi, zabrał paczkę o wartości 650 złotych. W paczce był zegarek, który... w prezencie otrzymała dziewczyna kuriera. Okazało się, że to nie jedyny przedmiot, który padł łupem kuriera.  

Policjanci ustalili, że jeden z kurierów okradł paczkę, którą miał dostarczyć klientowi. 24-latek został zatrzymany w pracy. W trakcie przesłuchania wyszło na jaw, że mężczyzna kilka dni wcześniej ukradł także inną paczkę - tym razem był to aparat fotograficzny. Na szczęście skradzione mienie wróciło do właścicieli. Aparat fotograficzny zwrócił nieuczciwy kurier, a zegarek do komendy dostarczyła zaskoczona partnerka 24-latka.

Mężczyzna przyznał się do kradzieży. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Zgodnie z przepisami grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Olsztyn

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.