Rozbudują Szpital Miejski

Data dodania: 2014-05-16 08:03:21, Iwona Starczewska
Ostatnia aktualizacja 2014-07-15 10:52:00
A | A | A
wykop.pl Tweetnij

Niebawem rozpocznie się rozbudowa Szpitala Miejski przy ul. Niepodległości. Ratusz wydał właśnie decyzję o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego.

Na czym polegać będzie inwestycja? Planowana rozbudowa obejmie budowę budynku warsztatowego z częścią administracyjną składającego się z warsztatów technicznych, magazynów, wiaty dla samochodów oraz części administracyjnej.

Szpital ma się również wzbogacić o budynek kuchni z magazynami oraz zapleczem produkcyjnym.

Na terenie szpitala trwają obecnie prace związane z budową nowych miejsc parkingowych. Prace mają się zakończyć do końca czerwca.

Tagi: szpital

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.