Rój pszczół w centrum miasta. Strażacy w akcji [ZDJĘCIA, WIDEO]

Data dodania: 2019-06-12 12:17:15, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Rój pszczół w centrum miasta. Strażacy w akcji [ZDJĘCIA, WIDEO]
Fot. Artur Tucholski, Michał Stopierzyński, Monika Smolik / Olsztyn.com.pl

Dziś około godz. 11 doszło do nietypowej interwencji strażaków. Na drzewie w centrum miasta funkcjonariusze wraz z pszczelarzem usuwali z jednego z drzew rój pszczół.

Do zdarzenia doszło dziś około godz. 11 na ul. 1 Maja. Strażacy razem z pszczelarzem usuwali rój pszczół z jednego z drzew rosnących przy drodze. Trwająca około godzinę akcja już się zakończyła.

Ruch samochodów był nieco utrudniony, ale na miejscu nie tworzyły się korki.

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • Olsztynianka z Ratusza 2019-06-12 12:58:47
    Usunięto z ratusza wszystkie pszczoły i matkę? Przed Paradą Równości niektórzy zmienili płeć?
    Odpowiedz Oceń: 17 6 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.