Roboty drogowe na skrzyżowaniu przy olsztyńskiej Filharmonii

Data dodania: 2010-08-19 09:14:30, Iwona Starczewska
A | A | A
wykop.pl Tweetnij

Rozpoczęły się roboty drogowe w obrębie skrzyżowania ulicy Głowackiego z Kołobrzeską oraz ulicy Kościuszki. W tym właśnie miejscu powstaje droga dojazdowa do nowego budynku Filharmonii.

Rozpoczęły się roboty drogowe w obrębie skrzyżowania ulicy Głowackiego z Kołobrzeską oraz ulicy Kościuszki. W tym właśnie miejscu powstaje droga dojazdowa do nowego budynku Filharmonii.
Na ul. Kościuszki zajęty został pas jezdni o szerokości około trzech metrów. Ruch pojazdów kierowany jest  na lewą część jezdni. Ruch pieszych odbywać się będzie tak jak do tej pory, jednak z wykorzystaniem kładek tymczasowych. Wjazd do Państwowej Szkoły Muzycznej zostanie zamknięty, a użytkownicy parkingu korzystać będą z wjazdu od strony Dworca PKP. Roboty na ulicy Kościuszki potrwają do 30.08.2010r.

W celu przebudowy skrzyżowania ulic: Głowackiego - Kołobrzeskiej wykonawca zajmie również lewą i prawą część ul. Kołobrzeskiej o szerokości około dwóch metrów. Ruch kierowany będzie na pozostałą część jezdni (szer. min. 6,0 m). Ruch pieszy pozostanie bez zmian przy wykorzystaniu kładek tymczasowych, ewentualnie zostanie przekierowany na drugą stronę jezdni. Przewidywany termin zakończenia robót to 15.11.2010r. Dojście do siedziby ZUS (ul. Głowackiego) oraz Domu Pomocy Społecznej (ul. Kołobrzeska 6) będzie umożliwione.

Źródło: Własne/MZDiM

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.