Rewanż udany – trzy punkty dla AZS UWM Olsztyn

Data dodania: 2010-01-18 10:04:22, Natalia
A | A | A
wykop.pl Tweetnij

AZS UWM pewnie pokonał drużynę Pamapol Siatkarz Wieluń. Dzięki zwycięstwu olsztyński zespół umocnił swoją pozycję w ligowej tabeli.

 

AZS UWM Olsztyn po serii  pięciu porażek odniósł zwycięstwo w 11. kolejce PlusLigi. W piątkowy wieczór olsztyński zespół zrewanżował się za porażkę w pierwszej rundzie fazy zasadniczej w Wieluniu, kiedy to akademicy przegrali 0:3. Tym razem wynik był odwrotny, to AZS UWM pokonał Pamapol Siatkarz Wieluń 3:0 (25:14, 25:21, 25:18). Podopieczni  Mariusza Sordyla umocnili tym samym siódmą pozycję w tabeli ligowej.


Skład obu drużyn podczas piątkowego spotkania:

AZS UWM Olsztyn:  Tomasz Tomczyk, Paweł Siezieniewski, Jakub Oczko, Dawid Gunia, Marcelo Hargreaves Da Costa, Wojciech Winnik, Krzysztof Andrzejewski (libero) i Tomasz Józefacki.
Pamapol Siatkarz Wieluń:  Mikołaj Sarnecki, Maciej Zajder, Bartłomiej Matejczyk, Maciej Kordysz, Maciej Wołosz, Marcin Nowak, Marcin Kryś (libero) oraz Daniel Ferreira, Andrzej Stelmach,  Michał Błoński.

 MVP spotkania został wybrany atakujący AZS UWM Olsztyn - Wojciech Winnik.

 

Fot. Paweł Starczewski

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.