Reprezentantka Rosji utonęła w jeziorze Szeląg Mały w Starych Jabłonkach

Data dodania: 2019-07-08 15:34:46, kac
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Reprezentantka Rosji utonęła w jeziorze Szeląg Mały w Starych Jabłonkach
Zdjęcie ilustracyjne
Fot. Archiwum Olsztyn.com.pl

W nocy z niedzieli na poniedziałek nad jeziorem Szeląg Mały doszło do tragedii. Utonęła 20-letnia Ekaterina Koroliewa, reprezentantka Rosji, która brała udział w Mistrzostwach Europy w Plażowej Piłce Ręcznej rozgrywanych w Starych Jabłonkach.

Okazało się, że Ekaterina Koroliewa w nocy wskoczyła do jeziora. Gdy wypłynęła na powierzchnię, nie ruszała się. Kąpiąca się razem z nią osoba – również obywatelstwa rosyjskiego – wyciągnęła 20-latkę na brzeg i wezwała pomoc.

Na miejsce przybyły służby ratunkowe. Najpierw przyjechała karetka pogotowia, której załoga zaczęła reanimować kobietę.

Policja otrzymała zgłoszenie o zdarzeniu ok. godz. wpół do pierwszej w nocy.

Gdy przyjechali funkcjonariusze, na miejscu była już karetka. W tej chwili jest za wcześnie, aby ustalić okoliczności śmierci. Przesłuchujemy świadków – powiedziała w rozmowie z nami Anna Balińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie.

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • Bouli 2019-07-21 04:03:59
    Niestety Ekaterina nie utonęła, a złamała kark w wyniku skoku do płytkiej wody (pomost z którego skoczyła był oznaczony zakazem skakania).
    Odpowiedz Oceń: 2 0 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.