Remontowali drogi bez zezwoleń. Firmy ukarane [ZDJĘCIA]

Data dodania: 2018-11-08 13:09:00, mjs
Ostatnia aktualizacja 2018-11-08 13:11:31
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Remontowali drogi bez zezwoleń. Firmy ukarane [ZDJĘCIA]
Fot. SM Olsztyn/Twitter

Strażnicy miejscy ukarali mandatami dwie firmy, które na terenie Olsztyna prowadziły remonty drogowe bez odpowiednich zezwoleń. Jeden z wykonawców nie oznaczył również prawidłowo organizacji ruchu, a drugi zanieczyścił jezdnię.

Do pierwszej sytuacji doszło na ul. Janowicza, gdzie na pasie prowadzone są prace remontowe. Okazało się, że wykonawca nie oznaczył prawidłowo organizacji ruchu, a dodatkowo nie posiadał wymaganych zezwoleń. Firma została ukarana mandatem.

Podobna interwencja strażników miała miejsce na ul. Konopnickiej. Tam również wykonawca nie posiadał zezwoleń i samowolnie rozebrał chodnik, zanieczyszczając przy tym jezdnię. W tym wypadku kierownik także otrzymał mandat.

Źródło: własne/SM Olsztyn

Komentarze (7)

Dodaj swój komentarz

 • Do cvbtgrdd 2018-11-09 14:36:04
  Nie zgadłeś! Firmę wybrała kolej a nie miasto. Aha i cenzor nie wróci bo wybory wygrał mądrzejszy kandydat!
  Odpowiedz Oceń: 7 3 Zgłoś treść
 • cvbtgrdd 2018-11-09 10:36:43
  Ktoś te firmy wybrał... to chyba miasto za to odpowiada?
  Odpowiedz Oceń: 6 7 Zgłoś treść
 • werftg 2018-11-09 10:35:06
  Kilka dni temu jak typ kosił trawę wokół dziury pod wysoką bramą dostałam kamykiem wystrzelonym przez jego kosę spalinową. Żadnych zasad BHP !!!
  Odpowiedz Oceń: 4 7 Zgłoś treść
 • DavidCollins 2018-11-09 02:20:11
  oferta kredytowa Czy potrzebujesz pilnego kredytu? Jeśli tak, skontaktuj się z nami pod adresem (19dc1964@gmail.com), aby uzyskać więcej informacji. imię: kwota: Czas trwania: Przypnij telefon: Kraj:
  Odpowiedz Oceń: 0 12 Zgłoś treść
 • wibid 2018-11-08 13:24:22
  I co im z tych mandatów. Jeden i drugi wrzuci to w koszta a potem przyniesie do miasta fakturę :/
  Odpowiedz Oceń: 14 5 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.