Remont nawierzchni na szesnastce. Duże utrudnienia w ruchu

Data dodania: 2018-06-14 12:39:46, red
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Remont nawierzchni na szesnastce. Duże utrudnienia w ruchu
Fot. Czytelnik

Jak informują nasi czytelnicy - spore korki tworzą się na krajowej szesnastce na wysokości zjazdu w kierunku miejscowości Łęgajny. Powód? Remont nawierzchni.

Dziś o poranku kierowcy jadący trasą Olsztyn-Barczewo stanęli w gigantycznych korkach. Okazuje się bowiem, że na drodze krajowej nr 16 prowadzone są prace naprawcze nawierzchni.

- Wykonywany jest remont nawierzchni, przy zajęciu połowy jezdni, ruch jest kierowany ręcznie przez sygnalistów – informuje rzecznik GDDKiA, Karol Głębocki.

Nie mamy dobrych informacji dla kierowców - takie utrudnienia potrwają jeszcze niespełna tydzień. Prace mają się bowiem zakończyć 19 czerwca.

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • złodzieje 2018-06-17 00:57:31
    Nowa droga i już remontowana...kpina i skandal!!!! Remontują teraz, żeby robić remont po remoncie?
    Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.