Imieniny: Jerzego, Wojciecha
Data dodania: 2018-04-12 10:12

sm

Remis w zaległym meczu Stomil Olsztyn - Olimpia Grudziądz [ZDJĘCIA]

To nie był dobry dzień dla piłkarzy Dumy Warmii. Spotkanie 23. kolejki Nice 1 ligi Stomil Olsztyn - Olimpia Grudziądz zakończyło się bowiem remisem 1:1.

Prowadzenie dla biało-niebieskich uzyskał Adrian Karankiewicz na kilka minut przed przerwą, wyrównał w 86. minucie wprowadzony po przerwie Eusebio Bancessi.

Stomil Olsztyn - Olimpia Grudziądz 1:1 (1:0)

1:0 - Karankiewicz (42), 1:1 - Eusebio Bancessi (86)

Stomil: Skiba - Kubáň, Baranowski, Sołowiej, Szywacz - Zając (Ziemann 78), Stromecki, Karankiewicz, Dani Ramírez (Lech 88), Pi. Głowacki - Siemaszko (Mętlicki 90)

Olimpia: Małecki - Ciechanowski (Podlogar 71), Žitko, Wełna, Klimczak - Klichowicz, Kurowski, Mario Martínez, Feruga (Kowal 62), Michalik (Eusébio Bancessi 46) - Vukušić

żółte kartki: Karankiewicz, Zając (Stomil)

Kolejne spotkanie Stomil rozegra już w najbliższą sobotę. Duma Warmii zmierzy się na wyjeździe z Miedzią Legnica.