Imieniny: Jerzego, Wojciecha
Data dodania: 2009-11-16 08:15

Iwona Starczewska

Remis a jednak porażka

W sobotnim meczu 10 kolejki, Traveland zremisował z zespołem Azoty Puławy. Mimo dobrej gry olsztynian, rywale nie dawali za wygraną.

Sobotnie spotkanie w olsztyńskiej hali Urania okazało się być prawdziwą walką pomiędzy olsztyńskimi szczypiornistami, a drużyną Azoty Puławy. Pierwsza połowa meczu zdecydowanie należała do gospodarzy. Dzięki wspaniałej grze Krzysztofa Kłosowskiego już po chwili olsztynianie prowadzili czterema punktami. Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 11:8 dla Travelandu.

Po przerwie nie było już tak łatwo. Rywale wzięli się w garść, a skuteczna gra Gowina i Zydronia szybko doprowadziła do remisu. Wyrównaną walkę punkt za punkt, przerwał Krzysztof Szymkowiak. Celnym strzałem doprowadził do dwupunktowej przewagi Warmiaków. Goście jednak nie odpuszczali. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 23:23.

Źródło: Własne