Rajd 31-latki ulicą Sielską. Straciła prawo jazdy [WIDEO]

Data dodania: 2019-03-14 12:55:21, spk
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Rajd 31-latki ulicą Sielską. Straciła prawo jazdy [WIDEO]

Policjanci olsztyńskiej drogówki zatrzymali 31-kierującą bmw, po tym jak kobieta rozwinęła prędkość w terenie zabudowanym do 113 km/h. Kobiecie, zgodnie z prawem, zatrzymano prawo jazdy na trzy miesiące.

Kolejny kierowca stracił prawo jazdy na ulicy Sielskiej w Olsztynie, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. W świetle przepisów zaostrzających kary dla piratów drogowych, prawo jazdy na 3 miesiące straciła 31-latka, która jechała tą ulicą z prędkością ponad 113 km/h.

Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego kierująca została ukarana także mandatem karnym oraz 10 punktami karnymi.

Przypomnijmy, od maja 2015 roku obowiązują przepisy ruchu drogowego, zgodnie z którymi kierujący, który w terenie zabudowanym przekroczy prędkość o co najmniej 50 km/h traci prawo jazdy na okres 3 miesięcy. Jeśli mimo to nadal będzie kierował pojazdami, okres bez prawa jazdy przedłuży się do 6 miesięcy. Kolejne wykroczenie w tym okresie skutkować będzie ponownym przystąpieniem do egzaminu na prawo jazdy.

Źródło: KMP Olsztyn

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

  • Anonymus777 2019-03-14 18:44:45
    katastrofa wiadomosci olsztyn i tylko ukradl mandat lub opozniona droga jak ma tu byc fundament do czegos fajnego ????masakra te wszystkie olsztynskie media moze lepiej pisac ile jest psich kup w parku
    Odpowiedz Oceń: 2 1 Zgłoś treść
  • MalkontentzKęczyna 2019-03-14 14:10:11
    Niesamowite wydarzenie i ogromny sukces polskiej policji.
    Odpowiedz Oceń: 10 1 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.