PZPN wzywa władze Stomilu Olsztyn. Chodzi o wyjaśnienia w sprawie zobowiązań

Data dodania: 2018-01-12 09:31:29, red
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
PZPN wzywa władze Stomilu Olsztyn. Chodzi o wyjaśnienia w sprawie zobowiązań

W czwartek w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się posiedzenie Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN. Komisja spotkała się z przedstawicielami Stomilu Olsztyn i Ruchu Chorzów.

Spotkanie komisji poświęcone było sytuacji klubów I ligi w zakresie kryterium F09, czyli zobowiązań finansowych powstałych pomiędzy 1 stycznia a 30 czerwca 2017 roku.

Kryterium F.09 jest nowym wymogiem dla klubów, zgodnie z którym muszą one dowieść, że nie posiadają przeterminowanych zobowiązań.

Komisja na spotkanie wezwała przedstawicieli klubu Stomilu Olsztyn i Ruch Chorzów. Jak informuje PZPN – chodziło o dodatkowe wyjaśnienia.

- Komunikat o podjętych decyzjach zostanie opublikowany w dniu 16 stycznia w związku z upływającym w dniu 15 stycznia terminem na podjęcie decyzji w zakresie kryterium F09, zgodnie z podręcznikiem licencyjnym dla klubów I ligi – czytamy w oficjalnym komunikacie PZPN.

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • olsztynianin z dorotowa 2018-01-12 11:54:36
    ooo ale dwójka bez sterni.. Ten Szwedzik to jeszcze przynajmniej sprawia dobre wrażenie a ten Borkoś to porażka na całej linii. Już lepszy był Czałpiński....
    Odpowiedz Oceń: 5 7 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.