Imieniny: Achillesa, Dominika
Data dodania: 2012-08-01 07:28

Iwona Starczewska

Puchar Polski: Stomil przegrał z Bogdanką Łęczna - zdjęcia

Biało-niebiescy odpadli z Pucharu Polski. Na własnym boisku przegrali z Bogdanką Łęczna 2:3.

Przez większość pierwszej połowy gra toczyła się w spokojnym tempie. Wiele akcji przerywanych było w środkowej strefie boiska. Brakowało dokładności. W 36 minucie kibice mieli powód do radości. Litwin - Mindaugas Kalonas z odległości około 25 metrów posłał piłkę pod porzeczkę bramki Pawła Sochy, zdobywając gola w swoim debiucie w barwach biało-niebieskich.

W drugiej połowie rywale nie dali za wygraną. Dokładnie w 65 minucie Maciej Ropiejko strzelił bramkę wyrównując wynik 1:1. Na odpowiedź Stomilu nie trzeba było długo czekać. Tomasz Strzelec precyzyjnym strzałem w 67 minucie wyprowadził biało-niebieskich na prowadzenie.

Niestety szczęście Stomilu nie trwało długo, najpierw bramkę z karnego strzelił Tomas Pesir, a zaraz potem w 4 minucie doliczonego czasu z rzutu wolnego uderzył Sebastian Szałachowski. Tym samym Stomil przegrał z Bogdanką 2:3 i odpadł z Pucharu Polski.