Przechowywał w mieszkaniu 700 porcji dilerskich amfetaminy

Ostatnia aktualizacja 2017-09-12 12:02:30, spk
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Przechowywał w mieszkaniu 700 porcji dilerskich amfetaminy

Policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali 37-letniego mężczyznę, który posiadał narkotyki. W jego pokoju funkcjonariusze znaleźli ponad 70 gramów amfetaminy.  

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że 37-letni mieszkaniec Ełku może posiadać narkotyki. Ustalenia potwierdziły się podczas przeszukania mieszkania zajmowanego przez mężczyznę. Policjanci w jednym z pokoi znaleźli worek z białym proszkiem. Wstępne badania wykazały, że zabezpieczona substancja to amfetamina. W sumie mężczyzna posiadał ponad 70 gramów narkotyku, co stanowi ponad 700 porcji dilerskich.

Pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Ełku policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tej sprawy. Środki odurzające trafią do laboratorium, gdzie zostaną poddane specjalistycznej analizie.
Zgodnie z ustawą za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KWP Olsztyn

Komentarze (3)

Dodaj swój komentarz

  • Firma.ol 2017-09-12 16:45:06
    A krzysztof p. (gwałt w trękusku) załatwił sobie po rozprawie wyjście na wolność. Olsztyn to komedia wymiaru sprawiedliwości.
    Odpowiedz Oceń: 8 0 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze