Prezydent Grzymowicz ''Perłą Samorządu''

Data dodania: 2018-05-18 09:02:22, red
Ostatnia aktualizacja 2018-05-18 09:12:11
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Prezydent Grzymowicz ''Perłą Samorządu''
Fot. archiwum Olsztyn.com.pl

Po raz kolejny nasze miasto otrzymało wyróżnienie w rankingu ''Perły samorządu'' Dziennika Gazeta Prawna. W złotej dziesiątce rankingu w kategorii ''włodarze'' znalazł się również prezydent miasta Piotr Grzymowicz.

Celem rankingu Perły Samorządu organizowanego przez Dziennik Gazeta Prawna było wyłonienie oraz nagrodzenie najlepszych polskich samorządów gminnych oraz włodarzy tych samorządów (wójtów, burmistrzów, prezydentów miast) według stanu na 2018 rok.

Ranking jest tworzony na podstawie ocen uznaniowych, wyrażanych w punktach przyznanych za działania gminy - w obszarach: jakość zarządzania, jakość usług publicznych, jakość kapitału społecznego oraz jakość przestrzeni. Perły przyznawane są również włodarzom gmin w obszarach: włodarz jako menedżer, włodarz jako koordynator, reprezentant oraz ambasador.

W tym roku w ''złotej dziesiątce'' gmin powyżej 100 tysięcy mieszkańców znalazł się Olsztyn zajmując 9 pozycję.

Wyróżnienie trafiło również do prezydenta Piotra Grzymowicza jako włodarza gminy powyżej 100 tysięcy mieszkańców.

- Nie będę nadmiernie skromny i powiem, że sprawiło mi to dużą satysfakcję. Siódme miejsce w gronie prezydentów miast powyżej 100 tysięcy mieszkańców ma swój ciężar gatunkowy, zwłaszcza, że ranking został przygotowany przez poważne wydawnictwo ogólnopolskie - „Gazetę Prawną”. Cieszę się, bo to obiektywne uhonorowanie mojej pracy. W równym, a może nawet większym stopniu cieszy mnie dziewiąte miejsce Olsztyna. To również kolejny rok, gdy jesteśmy w gronie najlepszych. Jestem pewny, że obecności w „Złotej Dziesiątce Pereł Samorządu” już tak szybko nie opuścimy - komentuje prezydent Olsztyna, Piotr Grzymowicz.

Komentarze (7)

Dodaj swój komentarz

 • anka222 2018-05-20 08:35:48
  TATO CHWALĄ NAS...................
  Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść
 • babcia 2018-05-19 10:43:51
  Czego tu gratulować,miasto rozkopane,wszystkie rozrywki wyniesione nad j.Ukiel,przyjaciele p.Grzymowicza pootwierali wszelakie lokale gastronomiczne,a co w samym mieście ,nic pustka jak na pustyni,teraz zabudowują jezioro Skanda,wymiótł wszelkie poważne imprezy z Olsztyna ,z czego tu się cieszyć,że turysta jedynie przejeżdża przez Olsztyn,a i sami mieszkańcy nie bardzo mają rozrywek,moje prywatne spostrzeżenia z całym szacunkiem dla Miejskich radnych.
  Odpowiedz Oceń: 11 1 Zgłoś treść
 • Olsztyniak1 2018-05-18 21:19:06
  Ja jednak jestem chyba z innej rzeczywistości ....bo nigdy bym go w tym rankingu w ogóle nie uwzględnił :( Im bardziej niepodoba mi się to co robi się w Olsztynie tym więcej pochwał pada w mediach - to jest NIESAMOWITE !!!
  Odpowiedz Oceń: 9 1 Zgłoś treść
 • Real 2018-05-18 20:10:05
  Panie prezydencie, nie wiem co jest grane za to wiem ile jest chałtury w Olsztynie. Albo jest pan na niewłaściwym miejscu i te pochwały są guzik warte, na poklask albo masz pan tam ludzi do...... tak powiedziałbym do czego, tylko ja w przeciwieństwie do pana jestem estetą, więc się powstrzymam.
  Odpowiedz Oceń: 5 1 Zgłoś treść
 • J-23 2018-05-18 14:02:10
  No bo prez. Gdańska Adamowicz jest Pierwszy. Dobre towarzycho.
  Odpowiedz Oceń: 6 1 Zgłoś treść
 • Soltys 2018-05-18 12:44:24
  Czytam że Olsztyn zajmuje 9 miejsce a Prezydent mowi że 7miejsce.Chyba w dwóch miastach powyżej 100 tyś mieszkańców brak jest Prezydentow.A tak na serio jest to artykuł sponsorowany.
  Odpowiedz Oceń: 7 2 Zgłoś treść
 • I.K. olsztynianka 2018-05-18 12:02:53
  Gratuluję Panie Prezydencie.
  Odpowiedz Oceń: 5 11 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.