Prace przy skrzyżowaniu ulicy Jagiellońskiej z Borową. Będzie sygnalizacja świetlna

Ostatnia aktualizacja 2018-05-18 09:24:18, red
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Prace przy skrzyżowaniu ulicy Jagiellońskiej z Borową. Będzie sygnalizacja świetlna

Deweloper, który zbudował duże osiedle przy ulicy Borowej powrócił do prac rozpoczętych jesienią ubiegłego roku. Mowa o remoncie skrzyżowania ulicy Jagiellońskiej z Borową. Mimo iż inwestycja realizowana jest na gruncie miejskim – to zapłaci za nią iławski deweloper.

Przy skrzyżowaniu ulicy Jagiellońskiej z Borową ponownie pojawił się wykonawca, który do końca czerwca ma za zadanie wyremontować fragment jezdni, ułożyć chodniki, oznaczyć przejście dla pieszych i zbudować prawoskręt na osiedle przy ulicy Borowej. W tym miejscu stanie również sygnalizacja świetlna.

Prace rozpoczęły się jesienią ubiegłego roku. Przed zimą ułożono obrzeża nowego chodnika, który prowadzić będzie mieszkańców bloków przy ulicy Borowej do przejścia dla pieszych.

Od kilku dni prace są kontynuowane. Jak informuje biuro dewelopera, który odpowiedzialny jest za realizację tej inwestycji – całość ma być gotowa do końca czerwca.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze