Prace przy skrzyżowaniu ulicy Jagiellońskiej z Borową. Będzie sygnalizacja świetlna

Data dodania: 2018-05-18 09:24:18, red
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Prace przy skrzyżowaniu ulicy Jagiellońskiej z Borową. Będzie sygnalizacja świetlna

Deweloper, który zbudował duże osiedle przy ulicy Borowej powrócił do prac rozpoczętych jesienią ubiegłego roku. Mowa o remoncie skrzyżowania ulicy Jagiellońskiej z Borową. Mimo iż inwestycja realizowana jest na gruncie miejskim – to zapłaci za nią iławski deweloper.

Przy skrzyżowaniu ulicy Jagiellońskiej z Borową ponownie pojawił się wykonawca, który do końca czerwca ma za zadanie wyremontować fragment jezdni, ułożyć chodniki, oznaczyć przejście dla pieszych i zbudować prawoskręt na osiedle przy ulicy Borowej. W tym miejscu stanie również sygnalizacja świetlna.

Prace rozpoczęły się jesienią ubiegłego roku. Przed zimą ułożono obrzeża nowego chodnika, który prowadzić będzie mieszkańców bloków przy ulicy Borowej do przejścia dla pieszych.

Od kilku dni prace są kontynuowane. Jak informuje biuro dewelopera, który odpowiedzialny jest za realizację tej inwestycji – całość ma być gotowa do końca czerwca.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.