Poważny wypadek po zderzeniu z jeleniem. Są ranni

Data dodania: 2018-02-12 08:00:07, spk
Ostatnia aktualizacja 2018-02-12 09:34:07
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Poważny wypadek po zderzeniu z jeleniem. Są ranni

Do poważnego wypadku doszło na trasie Jedwabno-Olsztynek. W wyniki zderzenia z jeleniem auto uderzyło w kolejne, jadące z naprzeciwka. Trzy osoby trafiły do szpitala.  

Do zdarzenia doszło w niedzielny wieczór na DK58. Kierujący busem jadąc od strony Szczytna w kierunku Olsztynka zderzył się z jeleniem. W wyniku uderzenia, auto zjechało na przeciwległy pas ruchu i uderzyło w jadącego osobowego opla. W busie jechało 6 osób. Dorosły pasażer busa i 2-letnie dziecko, przytomni trafili do szpitala. W oplu znajdowały się 3 osoby - jedna z nich trafiła do szpitala.

Trwa wyjaśnianie wszystkich okoliczności wypadku.

 

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.