Poważny wypadek na trasie DK65 [ZDJĘCIA]

Ostatnia aktualizacja 2017-10-11 14:47:58, spk
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Poważny wypadek na trasie DK65 [ZDJĘCIA]

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło na trasie Bogusze - Grajewo na DK65. Ford transit uderzył w nieoświetlony ciągnik rolniczy, później zderzył się z jadącą z naprzeciwka skodą, a następnie z jadącym za nim mercedesem.

W wypadku brały udział 2 samochody osobowe, samochód dostawczy i ciągnik rolniczy z rozrzutnikiem. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że ford transit najechał na tył nieoświetlonego rozrzutnika, później zderzył się z jadącą z naprzeciwka skodą i z jadącym za nim mercedesem.

Cztery osoby wymagały pomocy medycznej – jedna z tych osób doznała złamania ręki, natomiast trzy pozostałe trafiły do szpitala z ogólnymi potłuczeniami ciała. Wszyscy kierowcy w chwili zdarzenia byli trzeźwi.

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności i przebieg tego wypadku.

- Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności, o rozwagę oraz respektowanie przepisów drogowych podczas panujących warunków atmosferycznych. Ważne jest dostosowanie prędkości do zmiennej pogody i zadbanie o odpowiedni stan techniczny pojazdów – informują warmińsko-mazurscy policjanci.

 

Źródło: KWP Olsztyn

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze