Pouczające graffiti w Olsztynie

Data dodania: 2010-08-20 08:14:04, Iwona Starczewska
Ostatnia aktualizacja 2014-07-15 13:17:55
A | A | A
wykop.pl Tweetnij

W Olsztynie rozpoczęła się kampania malowania graffiti. Nie będzie to jednak zwykłe graffiti. Obrazy utrzymane w stylistyce sztuki ulicznej powstaną w ramach kampanii ''Pozory mylą, dowód nie''.

Nietypowe graffiti, ma na celu pokazanie konsekwencji spożywania alkoholu przez niepełnoletnich. Celem kampanii jest zwrócenie uwagi sprzedawców i świadków sprzedaży na ten problem.


W ramach kampanii '''Pozory mylą dowód nie'' powstanie 600 obrazków w całej Polsce. Każda z namalowanych scen opatrzona będzie znakiem kampanii „Alkohol. Tylko dla pełnoletnich”.

Kampania opiera się również na dystrybucji pakietów edukacyjno - informacyjnych do sklepów w całej Polsce. W zestawie znajdą się ulotki, plakaty oraz naklejki informujące o tym, że dany punkt nie prowadzi sprzedaży alkoholu niepełnoletnim. W dotarciu do sprzedawców w całej Polsce pomogą funkcjonariusze Policji, którzy oprócz przekazywania materiałów będą informować sprzedawców o konsekwencjach wynikających ze sprzedaży alkoholu osobom niepełnoletnim.

Źródło: inf.organizatora/własne

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.