Potrącenie na przejściu dla pieszych w Olsztynie. Nie żyje 87-latek

Data dodania: 2018-07-11 12:58:28, mjs
Ostatnia aktualizacja 2018-07-11 13:00:23
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Potrącenie na przejściu dla pieszych w Olsztynie. Nie żyje 87-latek

Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj rano na ul. Bałtyckiej w Olsztynie. Starszy mężczyzna land roverem potrącił pieszego, który prawidłowo przechodził przez oznakowane przejscie dla pieszych. Mimo udzielonej pomocy, 87-latek zmarł w szpitalu.

Do wypadku doszło wczoraj (10 lipca) po godz. 8 rano na ul. Bałtyckiej w Olsztynie. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 83-letni kierowca land rovera potrącił 87-letniego mężczyznę, który prawidłowo przechodził na oznakowanym przejściu dla pieszych. Poszkodowany trafił do szpitala, gdzie przez kilka godzin trwała walka o jego życie. Niestety, mimo szybkiej pomocy, senior zmarł.

Policjanci ustalają dokładne okoliczności wypadku. Kierowca land rovera stracił prawo jazdy. Dalsze postępowanie pokaże, kto ponosi winę w tej sprawie.

Funkcjonariusze apelują o ostrożną jazdę. Tylko do końca czerwca tego roku doszło do 27 wypadków z winy pieszych. Z kolei kierowcy odpowiedzialni są za spowodowanie 8 wypadków, których przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa niechronionemu uczestnikowi ruchu.

Źródło: własne/KMP Olsztyn

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • doramila 2018-07-13 22:02:15
    Ofiara wypadku - w pierwszym artykule miała 83, w kolejnym 84 lata, no a w trzecim już 87 lat.. I to jest ta cała rzetelność dziennikarska.
    Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.