Poszukiwany listem gończym olsztynianin zatrzymany w Szymanach

Data dodania: 2019-07-16 16:30:00, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Poszukiwany listem gończym olsztynianin zatrzymany w Szymanach
Fot. W-MOSG

Strażnicy graniczni zatrzymali na lotnisku w Szymanach mieszkańca Olsztyna, który był poszukiwany listem gończym. Mężczyzna z Polski chciał lecieć na Ukrainę, ale jego podróż zakończyła się w komisariacie policji.

Do zatrzymania doszło dziś na lotnisku w Szymanach. Do odprawy na lot na Ukrainę stawił się olsztynianin. Strażnicy graniczni z Olsztyna podczas sprawdzania dokumentów odkryli, że 37-latek jest poszukiwany. Mężczyzna miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów za jazdę pod wpływem alkoholu. Jednak ten za nic miał wyrok sądu i ponownie wsiadł za kierownicę, za co Sąd Rejonowy w Ostródzie wystawił za nim list gończy.

- Mieszkaniec Olsztyna został zatrzymany i przekazany policjantom z KPP w Szczytnie. Poszukiwanemu mężczyźnie grozi grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2 – informuje Mirosława Aleksandrowicz, rzeczniczka Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej.

Źródło: własne/W-MOSG

Komentarze (5)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.