Poszukiwany do odbycia kary wpadł podczas... kradzieży słodyczy

Data dodania: 2019-02-05 11:32:29, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Poszukiwany do odbycia kary wpadł podczas... kradzieży słodyczy

21-latek był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Biskupcu do odbycia kary za kradzieże. Mieszkaniec Olsztyna wpadł w jednym ze sklepów spożywczych podczas... kradzieży słodyczy. Złodzieja na gorącym uczynku zatrzymała sprzedawczyni, która zadzwoniła na policję.

Wczoraj po godz. 20 policjanci zostali wezwani do jedengo ze sklepów spożywczych przy ul. Jagiellońskiej w Olsztynie. Na miejscu okazało się, że ekspedientka na gorącym uczynku przyłapała młodego mężczyznę, który próbował ukraść z półki słodycze. Wartość zgarniętych przez niego produktów oszacowano na ponad 70 zł.

Funkcjonariusze ustalili, że sprawcą zamieszania jest 21-letni mieszkaniec Olsztyna. Po sprawdzeniu go w systemach policyjnych wyszło na jaw, że był on poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Biskupcu. Mężczyzna miał odbyć karę więzienia za dokonane wcześniej kradzieże.

21-latek trafił za kratki na cztery miesiące.

Źródło: własne/KMP Olsztyn

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.