Pomóż odnaleźć zaginionego Marcina Niemczyka

Data dodania: 2018-12-06 10:06:14, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Pomóż odnaleźć zaginionego Marcina Niemczyka
Fot. KMP Olsztyn

Olsztyńscy policjanci poszukują zaginionego Marcina Niemczyka. 34-latek ostatni raz wydziany był na Jarotach pod koniec listopada. Od tamtej pory nie wrócił do domu i nie kontaktował się z najbliższymi.

34-letni Marcin Niemczyk po raz ostatni był widziany 29 listopada około godz. 19 na olsztyńskich Jarotach, gdzie mieszka. Od tamtej pory nie wrócił do domu ani nie kontaktował się z rodziną.

W dniu zaginięcia meżczyzna był ubrany w jasnoniebieską kurtkę z kapturem marki 4F, jasnoniebeskie jeansy i tenisówki koloru bordowego.

Każdy, kto wie, gdzie 34-latek może przebywać, proszony jest o kontakt z policją pod numerem tel. 89 522 34 68, 89 522 34 65 lub 112.

Źródło: własne/KMP Olsztyn

Na kogo zagłosujesz w nadchodzących wyborach do Parlamentu Europejskiego?

  • + KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA, PO, PSL, SLD, .N, ZIELONI
  • + KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY
  • + KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
  • + KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS
  • + KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  • + KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.