Pomogli rannemu owczarkowi. Dingo wrócił do domu

Ostatnia aktualizacja 2018-03-12 12:42:43, spk
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Pomogli rannemu owczarkowi. Dingo wrócił do domu

Policjanci zareagowali na informację o błąkającym się psie na trasie Lidzbark Warmiński – Orneta. Zdezorientowane zwierzę wbiegało pod jadące pojazdy. Funkcjonariusze zaopiekowali się psiakiem, a dzięki informacji podanej na Twitterze zwierzę wróciło do domu.

W miniony piątek oficer dyżurny lidzbarskiej policji otrzymał telefoniczne zgłoszenie od jednego z kierowców o błąkającym się owczarku na trasie Lidzbark Warmiński – Orneta. Z relacji zgłaszającego wynikało, że zwierzę jest zdezorientowane i wbiega pod nadjeżdżające pojazdy.

W okolicach miejscowości Babiak policjanci zauważyli zgłaszającego, który przytrzymywał psa na poboczu. Owczarek niemiecki miał zranioną łapę.

Policjanci przetransportowali ranne zwierzę do weterynarza, gdzie została mu udzielona pomoc. Następnie pies trafił do schroniska. O zdarzeniu policjanci poinformowali na Twitterze. Dziś okazuje się, że właśnie dzięki tej informacji – udało się odnaleźć właściciela psiaki. Zwierzę już wróciło do domu.

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze