Policja prosi o pomoc w identyfikacji zwłok mężczyzny

Data dodania: 2018-06-14 13:39:53, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Policja prosi o pomoc w identyfikacji zwłok mężczyzny
Fot. KMP Olsztyn

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie próbują zidentyfikować ciało mężczyzny, który zmarł 10 czerwca na terenie miasta. Przy zwłokach nie znaleziono dokumentów ani innych rzeczy, które pomogłyby ustalić jego tożsamość.

Mężczyzna miał około 40 lat. Miał rude, krótko przystrzyżone włosy i wydatny brzuch. Wzrosk około 180 cm. Denat ubrany był w czarne spodnie dresowe i koszulkę polo w kolorze brązowym. Być może nosił także okulary.

Każdy, kto wie, jak nazywał się mężczyzna lub może pomóc w ustaleniu jego tożsamości, proszony jest o kontakt z policją w Olsztynie, bezpośrednio z osobą prowadzącą sprawę pod numerem tel. 605 549 341, czynnym przez całą dobę lub mailowo pod adresem: prasowy@olsztyn.ol.policja.gov.pl.

Źródło: KMP Olsztyn

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.