Policja ponownie prosi o pomoc w identyfikacji zwłok

Data dodania: 2018-07-13 12:22:17, mjs
Ostatnia aktualizacja 2018-07-13 12:23:11
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Policja ponownie prosi o pomoc w identyfikacji zwłok
Fot. KMP Olsztyn

Policjanci z Olsztyna ponownie zwracają się do mieszkańców miasta i regionu o pomoc w identyfikacji zwłok. Ciało mężczyzny znaleziono 10 czerwca na terenie Olsztyna. Mimo wielokrotnych próśb funkcjonariuszy o pomoc, do tej pory nie udało się ustalić tożsamości zmarłego.

Zwłoki mężczyzny znaleziono 10 czerwca i mimo upływu czasu, do tej pory nie udało się ustalić jego tożsamości. Olsztyńscy policjaci ciągle prowadzą śledztwo w tej sprawie.

Wiek zmarłego szacuje się na około 40 lat, wzrost około 180 cm. Denat miał włosy koloru rudego, krótko przystrzyżone oraz wydatny brzuch. Prawdopodobnie często chodził w czapce baseballówce. Mógł też nosić okulary korekcyjne.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat mężczyzny, proszone są o kontakt z policją pod numerem telefonu 603 396 125.

Źródło: własne/KMP Olsztyn

Komentarze (5)

Dodaj swój komentarz

  • nik 2018-07-13 14:02:20
    policja jak zwykle wyręcza się obywatelami. Najlepiej niech dowód osobisty i paszport denata dostarczą na komisariat będą nagrody dla funkcjonariuszy policji, będzie GIT!
    Odpowiedz Oceń: 2 5 Zgłoś treść
  • porażka 2018-07-13 12:52:24
    Ja pieprze i dlatego dodajecie zdjęcie na stronę internetowa?
    Odpowiedz Oceń: 2 4 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.