Policja nadal poszukuje zaginionej 16-latki. Widziałeś ją?

Data dodania: 2019-01-09 10:00:09, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Policja nadal poszukuje zaginionej 16-latki. Widziałeś ją?
Fot. KMP Olsztyn

Olsztyńscy policjanci nadal prowadzą poszukiwania opiekuńcze za 16-letnią Julią Spivak-Slonytską. Nastolatka w lipcu wyszła z domu i do tej pory nie wróciła, a z rodziną kontaktowała się tylko kilka razy.

Julia Spivak-Slonytska wyszła z domu przy ul. 5 Wileńskiej Brygady AK w Olsztynie w nocy z 21 na 22 lipca ubiegłego roku i do tej pory nie wróciła. Z najbliższymi kontaktowała się tylko kilkakrotnie.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje w tej sprawie lub wie, gdzie 16-latka może przebywać, proszony jest o kontakt z Wydziałem Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie pod numerame tel. 89 522 47 40, 89 522 47 48 lub 601 457 510. Można także wysłać maila na adres: prasowy@olsztyn.ol.policja.gov.pl.

Źródło: własne/KMP Olsztyn

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • ergox 2019-01-09 15:45:10
    Przecież ta małoletnia szmirka wraz ze swoją koleżanką uciekły z domu, wstawiają zdjęcia na fejsbuczku. Na niektórych z fotek wyglądają jak 40 letnie ladacznice.
    Odpowiedz Oceń: 6 0 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.