Połamał mopa na ciele swojego psa. Jest wyrok dla okrutnego właściciela

Ostatnia aktualizacja 2018-01-12 12:03:59, spk
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Połamał mopa na ciele swojego psa. Jest wyrok dla okrutnego właściciela

51-latek z Elbląga usłyszał wyrok 10 miesięcy pozbawienia wolności za znęcanie się nad suczką o imieniu Hera. Mężczyzna bił psa pięściami, kopał i połamał na zwierzęciu mopa do zmywania podłogi. W tej sprawie interweniowali policjanci i inspektorzy OTOZ Animals w Elblągu.

Wiosną 2017 roku policjanci otrzymali zgłoszenie, że 51-letni mieszkaniec Elbląga katuje swoją roczną sukę. Mężczyzna kopał ją, bił pięściami i uderzał tak mocno domowym mopem, że połamał go na ciele zwierzęcia. Interweniowali policjanci oraz inspektorzy OTOZ Animals w Elblągu. Suczka trafiła do schroniska, a podejrzany wówczas 51-latek do elbląskiej komendy.

Sąd Rejonowy w Elblągu wydał właśnie wyrok w tej sprawie. Skazany mężczyzna spędzi w więzieniu 10 miesięcy. Sprawca w ocenie sądu działał w ramach powrotu do przestępstwa, ponieważ wcześniej znęcał się nad rodziną.

 

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • Ruda 2018-01-12 13:03:56
    Temat z wiosny 2017 roku? To ten KTOS juz dawno wyszedl na wolnosc...po co zamieszczacie nieaktualne tematy?
    Odpowiedz Oceń: 2 4 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze