Pokrętna logika kierowcy. Spowodował kolizję i zamienił się miejscami z pijanym pasażerem

Ostatnia aktualizacja 2018-02-13 10:53:18, spk
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Pokrętna logika kierowcy. Spowodował kolizję i zamienił się miejscami z pijanym pasażerem

Jak wyjaśnić logikę tego czynu? Kierowca bmw uderzył w zaparkowanego passata, po czym odjechał gubiąc tablicę rejestracyjną. Na domiar złego - zamienił się miejscami z pijanym pasażerem.

Oficer dyżurny mrągowskiej komendy otrzymał informację o kolizji drogowej, do której doszło na ul. Warszawskiej w Mrągowie. Tam kierujący bmw uderzył w zaparkowanego vw passata. Zgłaszający dodatkowo powiadomił, że sprawca nie zatrzymując się, odjechał z miejsca zdarzenia. Tak bardzo się spieszył, że nie zauważył, że zgubił po drodze tablicę rejestracyjną swojego auta. Już chwilę później funkcjonariusze ruchu drogowego zatrzymali opisany pojazd do kontroli drogowej.

Podczas interwencji w aucie siedziało dwóch mężczyzn, a ten za kierownicą był nietrzeźwy - miał 2 promile alkoholu w organizmie. Ale to wcale nie oznaczało, że wszystko w tej sprawie stało się jasne. Jak ustalili policjanci, w chwili zdarzenia za kierownicą bmw siedział mężczyzna, który później przesiadł się na miejsce pasażera. Co ciekawe - badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna... był trzeźwy.

Jak tłumaczył – obawiał się konsekwencji spowodowania kolizji. W efekcie policyjnej interwencji pierwszemu mężczyźnie zatrzymane zostało prawo jazdy i będzie on odpowiadał za popełnienie przestępstwa, jakim jest kierowanie w stanie nietrzeźwości, a drugiego ukarano mandatem karnym za spowodowanie kolizji drogowej.

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze