Póki co bez zmian na Towarowej

Data dodania: 2018-08-09 12:45:47, red
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Póki co bez zmian na Towarowej

Dziś (9 sierpnia) miały zostać wprowadzone zmiany w organizacji ruchu w pobliżu skrzyżowania Towarowej z Leonharda. Ruch odbywa się jednak po staremu, a wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu przeniesiono na przyszły tydzień.

Drogowcy przesunęli termin wprowadzenia zmian w organizacji ruchu na skrzyżowaniu Towarowej z Leonharda. Jezdnia lewa ul. Towarowej, na odcinku od ul. Stalowej do ul. Składowej (przy Salonach MERCEDES i AGROMA)  w kierunku ul. Dworcowej OZGRAF zamknięta zostanie w nocy z 13 na 14 sierpnia.

Ruch będzie odbywał się jezdnią prawą (patrząc od ul. Dworcowej do ul. Stalowej) na nowym odcinku drogi. Kierowcy będą mieć także do dyspozycji po jednym nowym pasie ruchu na ul. Leonharda.

Ruch pieszy od ul Składowej będzie odbywał się na chodniku zlokalizowanym przy Zajezdni MPK, natomiast ciągi piesze przy AGROMA i MERCEDES zostaną wyłączone. Zlikwidowane zostanie także tymczasowe rondo w obrębie skrzyżowania ul. Towarowej z ul. Leonharda

 

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.