Podszywając się pod policjanta, skradł serce 37-letniej nieznajomej

Data dodania: 2019-03-07 15:05:37, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Podszywając się pod policjanta, skradł serce 37-letniej nieznajomej
Fot. KWP Olsztyn

36-letni mężczyzna poszukiwał w sieci miłości. Podszywając się pod policjanta, próbował skraść serce nieznajomej. Jednak relacja przetrwała tylko kilka dni. Kobieta na umówionym spotkaniu zauważyła, że jej wybranek dziwnie się zachowuje, więc zadzwoniła na policję. Wtedy też kłamstwo wyszło na jaw.

36-latek na jednym z portali interenetowych poznał pewną kobietę. Wirtualne "randki" szybko przerodziły się w rozmowy telefoniczne, na spotkaniu w cztery oczy kończąc. Mężczyzna wmówił nowo poznanej kobiecie, że jest policjantem. Aby uwiarygodnić swoje kłamstwa, w trakcie spotkania pokazywał jej różne "policyjne" przedmioty.

Początkowo jego wybranka była zauroczona, jednak w pewnym momencie nabrała podejrzeń, gdy 36-latek zaczął się agresywnie zachowywać. Przestraszona 37-latka, w trosce o swoje bezpieczeństwo, zadzwoniła na policję.

Kilka dni później funkcjonariusze ustalili dane oszusta i go zatrzymali. Mężczyzna nie był zaskoczony ich wizytą. Podczas zatrzymania częściowo przyznał się do zarzucanych mu czynów. Policjanci w jego domu znaleźli m.in. telefony komórkowe, odznakę policyjną, broń z nabojami hukowymi, nóż, krótkofalówkę i urządzenie służące do emitowania policyjnych sygnałów.

36-latek trafił do aresztu. Grozi mu kara do roku pozbawienia wolności.

Źródło: własne/KMP Olsztyn

Komentarze (5)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.