Podejrzana skrzynka na myjni. Na miejscu pracują pirotechnicy [AKTUALIZACJA]

Data dodania: 2018-06-14 11:19:05, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Podejrzana skrzynka na myjni. Na miejscu pracują pirotechnicy [AKTUALIZACJA]
Fot. KMP Olsztyn

Dziś (14 czerwca) olsztyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że na myjni samochodowej przy ul. 5 Wileńskiej Brygady AK znajduje się podejrzana skrzynka. Na miejscu pracują pirotechnicy.

Dziś rano (14 czerwca) policjanci otrzymali zgłoszenie, że na myjni samoobsługowej przy ul. 5 Wileńskiej Brygady AK w Olsztynie ktoś pozostawił podejrzaną skrzynkę.

Na miejscu zdarzenia pracują pirotechnicy z olsztyńskiego Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji, którzy zabezpieczają podejrzany przedmiot i sprawdzą, co znajduje się w środku.

AKTUALIZACJA

Policjanci zakończyli już czynności. Po otwarciu skrzynki okazało się, że jest ona pusta.

Źródło: KMP Olsztyn

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

  • ledyr 2018-06-14 19:37:23
    W Olsztynie nie ma takiej ulicy jest ul. Pstrowskiego czyli gościa który odbudowywał Polskę niesanacyjną niezacofaną !
    Odpowiedz Oceń: 0 2 Zgłoś treść
  • Ryszard Ochódzki 2018-06-14 17:28:20
    Dobrze że ktoś zachował czujność i zgłosił. Nie dobrze że ktoś kto skrzynkę zostawił nie pomyślał.
    Odpowiedz Oceń: 1 0 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.