Podczas patrolu na granicy znaleźli granat. W akcji saperzy

Data dodania: 2019-08-02 15:19:55, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Podczas patrolu na granicy znaleźli granat. W akcji saperzy
Oddział saperski w akcji
Fot. W-MOSG

Strażnicy graniczni z oddziału warmińsko-mazurskiego podczas patrolowania granicy w Baniach Mazurskich znaleźli granat z czasów II wojny światowej. Na miejscu niebezpieczne znalezisko zabezpieczyli saperzy.

Wczoraj strażnicy graniczni z placówki w Baniach Mazurskiech (powiat gołdapski) podczas patrolowania pasu ornego przy granicy polsko-rosyjskiej znaleźli granat z czasów II wojny światowej. Funkcjonariusze na miejsce wezwali saperów z 15. Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej. Teren został zabezpieczony przez strażników granicznych.

- Granat został zabrany i odwieziony na poligon wojskowy w celu zdetonowania – informuje Mirosława Aleksandrowicz, rzeczniczka Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej.

Źródło: własne/W-MOSG

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.