Pod Olsztynem audi zderzyło się z ciężarówką. Jedna osoba ranna

Data dodania: 2019-07-15 09:52:32, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Pod Olsztynem audi zderzyło się z ciężarówką. Jedna osoba ranna
Fot. KMP Olsztyn/TT

Dziś rano, 15 lipca, doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Osobowe audi zderzyło się z ciężarówką. Jedna osoba została ranna. Ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo.

Do wypadku doszło około godz. 6:45 na drodze krajowej nr 16, między Barczewem a Kromerowem.

- Audi jadące od strony Barczewa z niewyjaśnionych dotąd przyczyn, zjechało na przeciwległy pas ruchu i zderzyło się z jadącym z naprzeciwka iveco. Kierowca audi został ranny i został przewieziony do szpitala – wyjaśnia nam Mariola Plichta, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Na miejscu były objazdy. Obecnie ruch odbywa się wahadłowo.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.