Poczatuj z prezydentem

Data dodania: 2010-08-18 12:09:26, Iwona Starczewska
A | A | A
wykop.pl Tweetnij

W najbliższe czwartkowe popołudnie Piotr Grzymowicz, prezydent Olsztyna będzie odpowiadał na pytania dotyczące projektu Modernizacja i rozwój zintegrowanego systemu transportu zbiorowego w Olsztynie. Zapraszamy do zadawania pytań.

Na stronie internetowej www.czat.olsztyn.eu w godzinach od 17.00 do 19.00 w czwartek, 19 sierpnia 2010 r. Piotr Grzymowicz, prezydent Olsztyna odpowie na pytania dotyczące powrotu tramwajów na ulice miasta.

W szerszym znaczeniu projekt, który realizuje Urząd Miasta to modernizacja i rozwój zintegrowanego systemu transportu zbiorowego, a więc nie tylko tramwaje, ale również dobudowane i wydzielone pasy dla autobusów, obszarowe sterowanie ruchem z priorytetem dla pojazdów transportu publicznego. To także system informacji pasażerskiej i biletu elektronicznego, a także zmodernizowane i wybudowane nowe ulice, jak np. Obiegowa. Dopiero te obszary oraz integracja wszystkich środków transportu publicznego, pozwolą osiągnąć cele jakie stoją przed miastem.

Więcej informacji na temat inwestycji można znaleźć pod adresem: www.tramwaje.olsztyn.eu

Źródło: UM Olsztyn/własne

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.