Pobił w parku nad Łyną mężczyznę. Teraz szuka go policja [WIDEO]

Data dodania: 2019-07-17 14:52:26, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Pobił w parku nad Łyną mężczyznę. Teraz szuka go policja [WIDEO]
Screen z nagrania
Fot. KMP Olsztyn

Pewien mężczyzna na początku kwietnia w parku nad Łyną pobił przypadkowego mieszkańca. Teraz agresora szukają olsztyńscy policjanci.

Do pobicia doszło 1 kwietnia w parku na Łyną, przy ul. Grunwaldzkiej w Olsztynie. Sprawca pobicia najpierw uderzył przypadkowego mężczyznę, a później kopał go po całym ciele.

Sprawą zajmują się policjanci, którzy publikują nagranie z monitoringu sklepowego. Widać na nim wizerunek podejrzanego.

Każdy, kto rozpozna mężczyznę lub posiada informacje, które mogą pomóc w identyfikacji podejrzanego, proszone są o kontakt z komisariatem, pod numerem tel. 89 522 35 71 lub 601 457 510.

Źródło: własne/KMP Olsztyn

Komentarze (8)

Dodaj swój komentarz

 • GfLhbfhjb 2019-07-18 16:42:10
  Kamerka na moim kasku kreci lepsze filmy!!!
  Odpowiedz Oceń: 1 0 Zgłoś treść
 • adolf 2019-07-17 18:59:01
  wystarczy pokręcić się pod tym sklepem, pewnie przesiaduje pod nim razem z innymi menelami
  Odpowiedz Oceń: 3 0 Zgłoś treść
 • kto chodzi po tym parku nocą 2019-07-17 16:54:34
  sam sie prosi żeby być napadniętym i pobitym. niech dziękuje BOGU, że nie rzucił go do Łyny. Tam sa takie strome brzegi,bez żadnych zabezpieczeń, że ciarki po plecach przechodza nawet dzień. zawsze sie boję że padnie tam jakies dziecko na rowerku albo wózek z dzieckiem i matka nie będzie miała zadnych szans
  Odpowiedz Oceń: 4 5 Zgłoś treść
 • Sagan 2019-07-17 15:34:56
  Mają policjanci szybkość, po 3 i pół miesiąca publikują wizerunek bandziora, dobrze że nie po roku. Słaby pożytek z tego monitoringu.
  Odpowiedz Oceń: 7 0 Zgłoś treść
 • Falisty 2019-07-17 15:09:23
  Nagrał go monitoring - i co? Czy ktoś to obsługuje? Po co kamery, skoro żadnego z nich pożytku?
  Odpowiedz Oceń: 5 0 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.