Pobił pracownika dyskoteki na starówce i zniszczył mu okulary. Rozpoznajesz go?

Data dodania: 2019-04-10 13:01:40, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Pobił pracownika dyskoteki na starówce i zniszczył mu okulary. Rozpoznajesz go?
Fot. KMP Olsztyn

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie próbują ustalić dane mężczyzny, który w klubie przy ul. Świętej Barbary naruszył nietykalność cielesną poszkodowanego i zniszczył mu okulary. Rozpoznajesz go?

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie ustalają tożsamość mężczyzny, który jest podejrzany o naruszenie nietykalności cielesnej i zniszczenie okularów korekcyjnych. Do przestępstwa doszło w klubie przy ul. Świętej Barbary.

Sprawca ubrany był w koszulę w kratę, a jego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Poszkodowanym jest pracownik dyskoteki.

Funkcjonariusze proszą o pomoc w identyfikacji podejrzanego mężczyzny. Każdy, kto go rozpozna powinien skontaktować się z policjantami przy ul. Partyzantów 23 w Olsztynie lub pod numerem tel. 89 522 34 94 lub pod numerem alarmowym 112. Można także wysłać maila na adres: joanna.burakiewicz@olsztyn.ol.policja.gov.pl.

Źródło: własne/KMP Olsztyn

Komentarze (3)

Dodaj swój komentarz

 • aaa 2019-04-13 15:52:55
  jak pracownik dostał w cyngiel to strachg się bać tam isc jako kulturalny czlowiek sie pobawic . gdzie byla ochrona ? pewnie w smartfonach z botoxowymi dziewuszkami na czacie.
  Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść
 • Ryszard Ochódzki 2019-04-11 07:35:41
  Jełop
  Odpowiedz Oceń: 2 1 Zgłoś treść
 • gość 2019-04-10 13:46:50
  to musi być ten sławny ukraiński android, poznaję po laserach w oczach
  Odpowiedz Oceń: 5 2 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.